MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

BIBLIOTEKA SZKOLNA I PRZEDSZKOLE W STAREJ ŁUBIANCE ZAPRASZA PRZEDSZKOLAKI DO UDZIAŁU W WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI
Prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu zakładek

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
NA ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI

Cele konkursu:
1. Wyrabianie twórczego myślenia, pomysłowości u dzieci
2. Dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie .
3. Kształtowania poczucia estetyki.
4. Rozbudzenie zainteresowań czytelniczych.
5. Doskonalenie sprawności manualnych.

Warunki i zasady uczestnictwa:
1. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich przedszkolaków z Zespołu Szkół w Starej Łubiance
2. Zadanie polega na wspólnym wykonaniu przez dzieci pracy plastycznej na temat ."Moja zakładka do książki".
3. Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę.
4. Każda praca powinna zostać podpisana na odwrocie zakładki imieniem i nazwiskiem. Proszę podać również wiek dziecka.
5. Technika wykonania prac jest dowolna.
6. Na potrzeby konkursu zostanie powołane jury, które oceni prace.
7. Przy wyborze najciekawszych prac będą brane pod uwagę:pomysłowość, estetyka, samodzielność wykonania pracy.
8. Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

Termin i miejsce składania prac:
Prace należy złożyć w bibliotece szkolnej w terminie do 15 kwietnia 2013r.
Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia i przyjemnej zabawy podczas wykonywania prac konkursowych.

Organizatorzy konkursu: nauczyciel bibliotekarz Wiesława Pyrcz oraz Agnieszka Przepiórkowska , nauczyciel wychowania przedszkolnego.
03.04.2013
Alicja Zaremba