MOJE PRZEDSZKOLE - KONKURS PLASTYCZNY  undefined

MOJE PRZEDSZKOLE - KONKURS PLASTYCZNY

Wykonane prace należy przesłać na adres
[email protected] w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca. W lipcu na stronie www.maludas.plnastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.
W załączeniu przesyłam regulamin konkursu, zgodę dla opiekuna na udział dziecka w konkursie oraz formularz zgłoszeniowy.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie
www.maludas.pl w zakładce KONKURS.

Opis zadania:
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. "Moje przedszkole". Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów – w zasadzie każdą wspólną aktywność. Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw, czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

Prace konkursowe oceni komisja konkursowa, której przewodniczy Katarzyna Cerazy, autorka ilustracji do serii książek o Panu Pierdziołce, pokochanej przez wiele dzieci.

W załączeniu przesyłamy:
• propozycję informacji o konkursie "Moje Przedszkole" na Państwa stronę internetową,
• grafikę do wykorzystania,
• regulamin konkursu (na ostatnich stronach znajdują się formularze zgłoszeń).

Organizatorem konkursu jest sklep internetowy Maludas.pl.
05.06.2020
Alina Flejszman