NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

Cel konkursu:
•umożliwienie dzieciom zaprezentowanie swojego talentu,
•popularyzowanie polskich tradycji świątecznych,
•rozwijanie zdolności plastycznych dzieci,
•uczenie zdrowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze

Interpretacja tematu dowolna. Prace należy wykonać w formacie kartki pocztowej lub A4 dowolną techniką plastyczną. Prace przekazujemy wychowawcy grupy. Prace powinny być czytelnie opisane ołówkiem na odwrocie i zawierać następujące dane: imię i nazwisko autora pracy oraz grupę przedszkolną.

Konkurs trwa od 07.12.2015 r. do 18.12.2015 r.

Zasady uczestnictwa:

1.Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z naszego przedszkola (3-5 lat).

2.Uczestnicy konkursu wykonują jedną kartkę świąteczną w formacie A5 (po złożeniu), lub A4 wykonaną z papieru ręcznie, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi - rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika (prosimy nie wpisywać życzeń).

3.Prace uczestników oceniane będą przez Komisję, która w swojej ocenie będzie uwzględniać:
- oryginalność, pomysłowość, wkład pracy, estetykę wykonania,
- zgodność z tematem – Święta Bożego Narodzenia

4.Komisja wybierze 2 najładniejsze prace z każdej grupy wiekowej. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi 28.12.2015 r. Wyniki konkursu zostaną wywieszone na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej przedszkola.

Organizatorzy konkursu:
Sylwia Dukaczewska