"POMOCNIK WIELKANOCNEGO KRÓLIKA" - rodzinny konkurs dla dzieci z gr. "Kukułki" undefined

"POMOCNIK WIELKANOCNEGO KRÓLIKA" - rodzinny konkurs dla dzieci z gr. "Kukułki"

Drodzy Rodzice!
Proponujemy Wam i Waszym dzieciom propozycję konkursu w
formie dodatkowych zadań.
Tematyka "konkursu" odnosi się do zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
Całość składa się z 9 zadań, poprzez których wykonanie Królik Wielkanocny sprawdzi czy Wasza pociecha nadaje się na pomocnika Królika w przygotowaniach do Świąt.
Zadania są m.in. z zakresu spostrzegawczości, przeliczania, sprawności fizycznej i mają postać kart pracy.
To Państwo oceniacie czy Wasze dziecko zrealizowało poszczególne zadania. Gdy je wykona, w nagrodę
otrzyma dyplom (Państwo musicie wpisać imię dziecka).
Ponieważ konkurs ma charakter wspólnych zabaw z rodzicami i odbywa się poza przedszkolem, jedynie prosimy o udokumentowanie realizacji zadań poprzez wysłanie na maila grupy "Kukułki" 1-2 zdjęć (zdjęcia prac plastycznych, nie dzieci) do 14 kwietnia.

"Konkurs" ten jest NIEOBOWIĄZKOWY i jest przeznaczony DLA CHĘTNYCH dzieci. Niektóre ze zdjęć, które Państwo wyślecie umieścimy na stronie internetowej naszego przedszkola.

Serdecznie zachęcamy i życzymy udanej zabawy!
Wychowawcy gr. "Kukułki" - Sandra Michalak i Beata Kwiecień
Karolina Wydmuch