PRZEDSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "POCZTÓWKA Z POLSKI"

Organizatorem konkursu są nauczycielki grupy "Motylki":
 Agnieszka Niedźwiecka
 Marlena Rostecka
Cele konkursu:
 umożliwianie dzieciom i ich rodzicom udziału w konkursach organizowanych przez przedszkole,
 zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnego spędzania wolnego czasu,
 odkrywanie dziedzictwa narodowego,
 promowanie piękna naszego kraju,
 odkrywanie niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny i najbliższego regionu,
 rozbudzanie zainteresowań krajem ojczystym, jego kulturą, tradycjami,
 rozwijanie zmysłu obserwacji oraz wrażliwości artystycznej,
 wdrażanie rodziców do ścisłej współpracy z przedszkolem.

1. Konkurs fotograficzny skierowany jest do wszystkich dzieci i ich rodziców z Przedszkola Nr 11.

Warunki uczestnictwa:

• Tematem zdjęć powinny być ciekawe miejsca w naszej Ojczyźnie i najbliższym regionie. zarejestrowane podczas minionych wakacji bądź odkryte podczas ewentualnych podróży w okresie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i ferii zimowych.
• Każdy uczestnik konkursu może nadesłać maksymalnie 3 zdjęcia zapisane w formacie JPG (JPEG).
• Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć na stronie internetowej naszego przedszkola.
• Termin nadsyłania zdjęć do dnia 15 lutego 2022roku na adres: [email protected]
• Do zdjęcia powinna być dołączona informacja zawierająca następujące dane:
 imię i nazwisko dziecka
 wiek dziecka
 nazwę grupy, do której dziecko uczęszcza.

2. Wszystkie nadesłane zdjęcia będą podlegać ocenie jury powołanego przez organizatorów konkursu.
3. Dla zwycięzców konkursu przewidziane zostały nagrody rzeczowe za I. II, III miejsce. Przewidziano również ewentualne wyróżnienia.
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ostatnim koło 25 lutego na stronie internetowej naszego Przedszkola.
Agnieszka Niedźwiecka