Rodzinny konkurs plastyczny ,,Coś pięknego z jesiennych darów" undefined

Rodzinny konkurs plastyczny ,,Coś pięknego z jesiennych darów"

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego Przedszkola, wraz z rodzinami, do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Coś pięknego z jesiennych darów".

Cele konkursu:
• rozbudzanie zainteresowań przyrodniczych
• poszerzanie wiedzy o najbliższym środowisku naturalnym i jego zmianach związanych z następstwem pór roku
• uświadomienie przynależności do świata natury
• kształtowanie świadomości ekologicznej i idei ochrony przyrody
• rozwijanie wrażliwości estetycznej dziecka oraz jego indywidualnych zdolności twórczych
• wzmacniane więzi rodzinnych

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 - 6 lat oraz ich rodzin.
2. Prace powinny być wykonane z darów "dzikiej" przyrody, np. szyszek, kasztanów, żołędzi, patyczków, kawałków korzeni, suchych traw, liści, itp.
3. Technika dowolna, prace przestrzenne.
4. Do każdej pracy prosimy dołączyć metryczkę: imię i pierwszą literę nazwiska dziecka; nazwę grupy, do której uczęszcza oraz z kim praca została wykonana, np. z mamą, tatą, babcią, dziadkiem, siostrą, bratem, itp.
5. Prace należy przynosić do Przedszkola i przekazywać paniom z grupy "Sowy".
6. Termin dostarczania prac do 22.10.2021 r.
7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.10.2021 r.
8 Kryteria oceny: pomysłowość, walory estetyczne i jak największy wkład pracy dziecka.
7. Przewidywane są nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:
dzieci 3 i 4 letnie oraz dzieci 5 i 6 letnie.
8. Lista nagrodzonych i wyróżnionych laureatów zostanie umieszczona na stronie internetowej Przedszkola (imię dziecka i nazwa grupy).
9. Każdy uczestnik otrzyma dyplom, a laureaci – dyplomy i nagrody.
10. Prace zostaną wystawione na wystawie pokonkursowej zorganizowanej przed Przedszkolem.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na prezentację prac oraz danych autora (imię i nazwa grupy) w holu Przedszkola, a także na stronie internetowej.

Zapraszamy do udziału w konkursie!
02.10.2021
Kinga Stępniak