ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "PRZEDSZKOLAK W PRZYSZŁOŚCI"  undefined

Serdecznie dziękujemy Wszystkim przedszkolakom i ich opiekunom za udział w konkursie plastycznym "Przedszkolak w przyszłości" organizowanym przez nasze Przedszkole. Gratulujemy Wszystkim pomysłowości i kreatywności włożonej w przygotowanie prac. Nie udało nam się niestety spotkać na uroczystym rozstrzygnięciu konkursu zaplanowanym na 17 marca 2020r w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu, jego laureatami. Dziękujemy raz jeszcze Wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom.
Aneta Prendota