Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie ,, Najpiękniejsza pisanka Wielkanocna" undefined

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO,, NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA"

1.Organizatorem konkursu jest Przedszkole Gminne w Gwiazdowie filia w Sławsku
2. Cele konkursu: -kształtowanie, rozwój wrażliwości i wyobraźni plastycznej, -doskonalenie motoryki małej, -rozwijanie kreatywności, -inspirowanie tematyką świąteczną -kultywowanie tradycji związanych ze Świętami
3. Warunki uczestnictwa:
•uczestnicy konkursu: dzieci w wieku 3 – 6 lat
• technika: dowolna, praca przestrzenna
•każdy uczestnik może dostarczyć jedną indywidualną pracę;
•do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą dane tj.: imię i nazwisko dziecka , wiek, nazwę grupy.
4. Kryterium oceny prac: komisja konkursowa będzie brać pod uwagę przede wszystkim wkład pracy, w tym wkład pracy dziecka, różnorodność wykorzystanych materiałów, kreatywność, zgodność z tematem, oryginalność oraz walory artystyczne i estetyczne prac.
5. Termin składania prac: 11 kwietnia 2022r.
6. Miejsce składania prac: Przedszkole Gminne w Gwiazdowie filia w Sławsku
7. Ogłoszenie wyników nastąpi : 13 kwietnia 2022r.
8. Autorzy wszystkich prac otrzymają drobny upominek. Ponadto zostaną wyłonione trzy prace, których autorzy otrzymają nagrody i dyplomy.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników.
03.04.2022
Marta Roguska-Roszak