SIERSZA -MOJA MAŁA OJCZYZNA

Przedszkole Samorządowe nr 3 w Trzebini
ogłasza
RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY
"SIERSZA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"

1. Cele konkursu:
- budzenie zainteresowania najbliższym otoczeniem oraz dostrzeganie jego piękna i różnorodności
- podnoszenie wiedzy na temat dzielnicy Sierszy, jej budowli, fauny i flory,
- rozwijanie zainteresowań i uzdolnień twórczych oraz wyobraźni plastycznej dzieci,
- prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

2. Uczestnicy:
W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym z terenu Sierszy oraz uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Sierszy oraz SP "EDISON".

3. Technika pracy: dowolna płaska
4. Format pracy: A4

5. Ocena prac: Jury oceniać będzie prace w kategoriach wiekowych: 3-4 latki; 5-6-latki;uczniowie klasy .Werdykt Jury jest niepodważalny i ostateczny.
6. Terminy:
a) Prace należy składać do: 10 czerwca 2022 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 3,ul. Grunwaldzka 107
b) Wystawa prac oraz podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem dyplomów i nagród odbędzie się podczas pikniku osiedlowego w dniu 26 czerwca 2022 r. (niedziela; ok. godz. 15.00 przy willi NOT).
7. Wymogi:
a) Do pracy konkursowej należy dołączyć sporządzoną na komputerze metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek, numer telefonu lub adres e-mail
b) Każdy uczestnik załącza oświadczenie o ochronie danych osobowych – zgodę na publikację prac oraz wizerunku dziecka
8. Uwagi końcowe:
Przedszkole Samorządowe nr 3 zastrzega sobie prawo do publikowania prac konkursowych, bez wypłacania honorariów autorskich. Prace nie będą zwracane.

9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Wieslawa Dudek