VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ANIOŁY BOŻEGO NARODZENIA" !!! undefined
Boże Narodzenie

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ANIOŁY BOŻEGO NARODZENIA" !!!

Zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioły Bożego Narodzenia- Anioły Stróże- małe i duże"

CELE KONKURSU:

-kultywowanie Bożonarodzeniowej tradycji chrześcijańskiej,
rozwijanie aktywności twórczej oraz zdolności plastycznych dzieci,
-rozwijanie aktywności twórczej oraz zdolności plastycznych dzieci,
-promowanie talentów plastycznych przez umożliwienie prezentacji twórczości dzieci,
-wyrażanie nastroju i uczuć związanych ze Świętami Bożego Narodzenia przez formy przestrzenne lub płaskie– anioły.

ZASADY UCZESTNICTWA:

-konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4latki oraz 5-6latki
-technika i forma wykonania pracy jest dowolna (anioły wiszące musza mieć zawieszkę),
-prace należy przekazać z metryczka (imię i nazwisko dziecka, wiek, nauczyciel prowadzący, placówka z adresem, dane kontaktowe). Rodzic/ opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział dziecka w konkursie plastycznym podpisując się na metryczce
-każde przedszkole w Polsce może nadesłać 4 prace.
-Prace należy nadesłać lub dostarczyć indywidualnie w terminie do 20 grudnia 2016 roku na adres:

Samorządowe Przedszkole w Bielsku
ul. Płocka 19
09-230 Bielsk
Tel. (24)2615 036
email: [email protected]

-Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 23 grudnia o godz.11.00 w Samorządowym Przedszkolu w Bielsku. Komisja konkursowa oceni nadesłane prace przyznając nagrody i wyróżnienia. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni na stronie internetowej placówki www.samorzadoweprzedszkolebielsk.przedszkolowo.pl oraz "Bliżej przedszkola".
-Decyzja komisji jest ostateczna i nieodwołalna
-Prace zostają własnością Samorządowego Przedszkola w Bielsku, organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukcji prac konkursowych bez wypłacania honorariów
-Wszystkie nadesłane prace zostają przekazane jako "cegiełka" na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
-Osoby zainteresowane przesłaniem potwierdzenia uczestnictwa w konkursie droga pocztowa proszone są o dołączenie zaadresowanej koperty ze znaczkiem  (format A4) !!!!!

KRYTERIA OCENY:

-oryginalność i pomysłowość,
-jakość artystyczna pracy,
-estetyka i technika wykonania,
-dopuszczalna jest pomoc osoby dorosłej

ORGANIZATORZY:
mgr Klementyna Mówińska, mgr Joanna Rozkosz

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

17.11.2016
Joanna Rozkosz