Wiersze słowem i pędzlem malowane - szkolno-przedszkolny konkurs plastyczno-recytatorski undefined

Konkurs plastyczno- recytatorski "Wiersze słowem i pędzlem malowane"rozstrzygnięty
Dnia 25 kwietnia odbył się finał naszego konkursu. Jury, w skład którego weszli przedstawiciel Gminnej Biblioteki Publicznej w Bielsku, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zagrobie, przedstawiciel Rady Rodziców oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, po prezentacji wierszy i po obejrzeniu wystawy prac plastycznych przyznało nagrody:
W kategorii dzieci młodszych:
- I miejsce - Jakub Sobczak kl. I,
- II miejsce - Michał Jaszczak kl. I,
- III miejsce - Oliwia Rutkowska przedszkole,
wyróżnienia:
- Michał Tarka -przedszkole,
- Igor Korzeniewski - przedszkole,

W kategorii dzieci starszych:
- I miejsce - Mateusz Kowalczyk kl.III,
- II miejsce Dominika Jasińska kl. II,
- III miejsce - Sebastian Lorecn kl. II
Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział i nagrody ufundowane przez Gminę Bielsk i Gminna Bibliotekę Publiczna w Bielsku.
04.04.2013
Małgorzata Orłowska