WYNIKI - Gminny Konkurs Plastyczny "Polskie tradycje wielkanocne" organizowany przez PS nr 3 undefined

Uwaga- nagrody dla laureatów oraz uczestników konkursu są do odebrania w TCA.

Gminny Konkurs Plastyczny
"Polskie tradycje wielkanocne"
organizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Trzebini
Cele konkursu:
• Popularyzacja wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Wielkiej Nocy,
• Pogłębianie wiedzy na temat symboliki wielkanocnej w obrzędowości ludowej,
• Ocalenie od zapomnienia polskich tradycji Świąt Wielkanocnych,
• Prezentacja możliwości twórczych dzieci.
Warunki konkursu:
• W konkursie udział biorały dzieci 3,4,5,6 - letnie (po jednym dziecku z danej grupy wiekowej). Prace wykonano dowolną techniką plastyczną w formacie A4
i oznaczono metryczką zawierającej następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, adres, telefon, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego dziecko do konkursu, zgody dla uczestnika i nauczyciela (załącznik nr 1 i 2).
• Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników i nauczycieli oraz z akceptacją warunków Regulaminu.
Ocena prac:
• Oceny złożonych prac dokonała Komisja powołana przez organizatora. Oceniane były walory artystyczne, pomysłowość, oryginalności i samodzielność wykonania prac
• Laureaci zostali wyłonieni w czterech kategoriach wiekowych: 3latki, 4latki, 5latki
i 6latki.
• Opisane prace i zgody składane były do 26 marca 2021 r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 3 w Trzebini przy ul. Grunwaldzkiej 107, w godz. 7.00 – 16.00. Prace zostały poddane kilkudniowej kwarantannie.

Wyniki konkursu w załączonym PROTOKOLE:

W dniu 02 kwietnia 2021 r.
• Dyplomy i nagrody dla laureatów zostaną przekazane w sposób zapewniający przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w reżimie sanitarnym.

DZIĘKUJEMY PRZEDSZKOLAKOM I ICH NAUCZYCIELOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

GRATULUJEMY LAUREATOM I POZOSTAŁYM UCZESTNIKOM.

Organizator konkursu:
Anna Kaleta, Magdalena Biedermann