Dzień Polskiej Niezapominajki

Zwiastuny wiosny - ogólnopolski konkurs literacki

"Nadeszła ciepła wiosna, przykucnęła radosna..."

PRZEDSZKOLE NR 124 W WARSZAWIE
zaprasza do udziału w VII edycji
Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego
na wiersz lub opowiadanie
"ZWIASTUNY WIOSNY"
POD PATRONATEM Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego

Celem konkursu jest uwrażliwienie na piękno budzącej się wiosną przyrody oraz ukazanie twórczych możliwości nauczycieli i ich podopiecznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs będzie rozpatrywany w dwóch kategoriach: dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i oraz dzieci w wieku przedszkolnym.

2. Utwór literacki musi być oryginalny i nigdzie dotąd nie publikowany – technika swobodnego tekstu

3. Pracę należy dostarczyć w wersji papierowej na kartce A4 i na płcie CD bez zabezpieczeń.

4. Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko autora, adres placówki, telefon kontaktowy, adres e-mail

5. Prace pozostają do dyspozycji organizatora i będą oceniane przez niezależne jury (decyzja jury jest ostateczna).

6. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wynikach drogą elektroniczną. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

7. Nadesłanie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83) oraz publikacji tych prac w Internecie na stronie przedszkola. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

8. Nauczyciele, którzy chcieliby otrzymać podziękowania oraz dyplomy dla dzieci powinni dołączyć zaadresowaną kopertę A4 z odpowiednim znaczkiem.

9. Prace należy dostarczyć osobiście lub nadesłać (dobrze zabezpieczone) do 22 kwietnia 2013r. na adres organizatora"

ul. Dzielna 15B
Tel. (22) 838-36-34
Z dopiskiem "KONKURS"

10. Organizator zastrzega sobie prawo zatrzymania, opracowania i publikacji prac według własnego uznania.

11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15.05.2013r.

Koordynatorzy konkursu:
Renata Stawczyk-Mizińska