Publikacje nauczycieli

• Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji Panie nauczycielki Przedszkola w Sulmierzycach przygotowały dla dzieci niezwykłą niespodziankę - inscenizację bajki "Jaś i Małgosia". W role postaci bajkowych wcieliły się: Jaś- Katarzyna Płonka Małgosia- Maria Cepa Macocha-

2021-09-20, 22:27 Katarzyna Płonka
  • 15 września „Biedronki” obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia na zajęciach uważnie wysłuchaliśmy opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności i talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na odkrycie.

2021-09-20, 22:25 Zuzanna Kornaś
  • Dnia 17 września dzieci z naszego przedszkola brały udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”. Dzieci poprzez zabawy ruchowe, słuchanie piosenek o tematyce ekologicznej oraz liczne prace plastyczne utrwalały zasady segregacji śmieci oraz uczyły się dbać o środowisko naturalne.

2021-09-20, 22:22 Anna Wolak
  • 20 września obchodzimy Światowy Dzień Przedszkolaka. To święto ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Z tej okazji dzieci z Przedszkola Samorządowego w Miliczu miło i radośnie spędzały ten dzień. Życzymy nieustającej i wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

• Zapraszamy do udziału w konkursie. Regulamin w załączniku.

• 20 września nasze przedszkole obchodziło ogólnopolskie święto Dnia Przedszkolaka. Jest to jedno z najważniejszych dni w kalendarzu przedszkolnym. W tym dniu nie zabrakło mnóstwa radości i uśmiechu na twarzach dzieci, a także wspaniałych zabaw, piosenek oraz rozwijania twórczości plastycznych naszych wychowanków. Z tej okazji jeszcze raz życzymy

2021-09-20, 22:07 Ewelina Wierzbicka
  • Nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji: "Dzień Przedszkolaka to ważne święto - uczcijmy je razem tańcem i piosenką". Dziś, przedszkolny plac zabaw na krótką chwilę stał się sceną, na której wystąpiły dzieci, śpiewając i tańcząc w rytm piosenki. Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło uśmiechu i radości. Z

2021-09-20, 22:04 Patrycja Więckowska
  • To ważne święto , dlatego uczciliśmy je tańcem i piosenką.

2021-09-20, 21:39 IWONA BRZEZIK
  • To ważne święto , dlatego uczciliśmy je tańcem i piosenką.

2021-09-20, 21:39 IWONA BRZEZIK
  • Tuptusie w swoje święto odśpiewały hymn przedszkolaków "Jestem sobie przedszkolaczek". Otrzymały medale bo są już prawdziwymi zuchami. W ich święto nie zabrakło wesołych zabaw z ich ulubioną chustą. Nie mogło też zabraknąć balonów i prezentów. wszystko po to by nasi milusińscy poczuli jak są dla nas ważni.

2021-09-20, 21:08 Justyna Piekarz
Wyświetl