„Bezpieczne wakacje”- prelekcja w grupie Biedronki.

Wakacje tuż, tuż ,a nasze Biedroneczki znają już podstawowe zasady bezpiecznego przebywania z rodzicami na wakacjach oraz zasady udzielania pierwszej pomocy.
11 maja w naszej grupie gościliśmy starszego aspiranta Dawida Ptasińskiego funkcjonariusza Policji w Małogoszczu oraz Pana Marcina Jakubusa- zastępcę naczelnika OSP w Małogoszczu. Podczas prelekcji dzieci utrwaliły m.in. znajomość numerów alarmowych, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię oraz wspólnie z zaproszonymi gośćmi dzieci określiły jakie niebezpieczeństwa mogą nas spotkać podczas pobytu w górach, nad morzem czy jeziorem oraz jak można ich uniknąć. Biedroneczki aktywnie uczestniczyły w ćwiczeniach z zakresu pierwszej pomocy.
Tak przygotowani możemy planować nasze wakacyjne wyjazdy.
Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za cenną lekcję i poświęcony nam czas.
wpis edytowano 2022-05-12, 19:19