• Dzieci od najmłodszych lat rozwijają zainteresowania czytelnicze i budują zamiłowanie do książek. Dzisiaj przedszkolaki spotkały się z panią bibliotekarką, wysłuchały pewnej historii małego tygryska... było zabawnie! Zapraszamy wszystkie dzieci do Gminnej Biblioteki Publicznej, koniecznie z osobą pełnoletnią, czekają tam na Was upominki!

2021-10-22, 18:32 Beata Lipkowska
  • Tak, i nie tylko tak , bawimy się na zajęciach teatralnych!

2021-10-22, 18:27 Beata Lipkowska
  • 20 października 2021 r. dzieci z grupy "Sarenek" wystąpiły z krótkim programem artystycznym na spotkaniu Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego, z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

2021-10-22, 14:57 Małgorzata Gołek
  • Pasowanie to jeden z ważniejszych momentów w życiu przedszkolaka. Dlatego też, na tą okazję, grupa starszaków przygotowała część artystyczną, po której nastąpił akt pasowania. Ogromne podziękowania dla wychowawcy, za kreatywność i pracę włożoną w przygotowanie dzieci. Podziękowania dla Rady Rodziców za dyplomy i medale oraz dla naszych

2021-10-22, 13:39 Administrator Strony
  • 19 października obchodziliśmy w grupach "Dzień Chleba". Dzięki uprzejmości piekarni "Cymes" ze Starejwsi przedszkolaki mogły samodzielnie uformować swoje bułeczki z ciasta, które przekazała nam piekarnia. Wszyscy dowiedzieli się jak powstaje chleb i inne cukiernicze wypieki oglądając film "Od ziarenka do bochenka"

2021-10-22, 13:31 Administrator Strony
  • Drodzy Rodzice! Zapewne większość z Państwa słyszała o wielu akcjach charytatywnych organizowanych na rzecz leczenia chorej dziewczynki z Bogucic. My jako przedszkole również chcielibyśmy wesprzeć chorą na SMA Leylę. Naszą propozycją jest kiermasz słodkości. Bardzo prosimy chętnych rodziców o wsparcie w postaci upieczonego ciasta. Nie pokrojone ciasto

2021-10-22, 13:20 Anna Kukla
  • W naszym przedszkolu w grupie Sówki realizowany jest projekt czytelniczy " Magiczna moc bajek". W październiku realizujemy moduł Szacunek. Celem projektu jest promocja wartości moralnych i kształtowanie postaw prospołecznych u dzieci w wieku przedszkolnym poprzez działanie edukacyjne oparte o bajki i baśnie. 22 października dzieci odwiedziła

2021-10-22, 12:25 Anna Kukla
  • W czwartek, 21 października nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Dobra Kawa i Zabawa” w Ślesinie. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, trampoliny, zjeżdżalnie, basen z kulkami czy boisko piłki nożnej. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków,

2021-10-22, 11:46 Agata Mordyl
  • Za nami kolejne spotkanie z krasnalem Hałabałą... Nasz przyjaciel zapoznał nas z najstarszym czasopismem dla dzieci - "Świerszczyk" oraz opowiedział o gościach, co nie przyszli na ucztę .. Biedronki czekają na kolejne spotkanie.

2021-10-22, 07:10 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 21.10.2021 r. w Świetlicy Multimedialnej w Cikowicach rozstrzygnięto konkurs,którego celem było rozwijanie kreatywności i zmysłu konstruowania gier planszowych u dzieci. Serdecznie gratulujemy MAI KAŹMIEREK zajęcia I miejsca w Gminnym Konkursie "Jesienna gra planszowa" , w kategorii wiekowej: 3,4-latki. Wykonana przez Maję gra "Leśne wiewiorki"

2021-10-21, 22:17 Lucyna Domagała
Wyświetl