Relacje

 • Z jakiej okazji gości witamy? Wiadomo. Dzisiaj jest święto mamy. Świętuje także i każdy tata. Żyjcie nam w zdrowiu przez długie lata! Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu Samorządowym w Miliczu.

 • Przed kilka ostatnich dni nasze Maluszki przygotowały dla swoich rodziców prezenty i właśnie dzisiaj mogły je dać swoim rodzicom, a także wspólnie z nimi mogły obejrzeć w swoich domach nagrane wcześniej przedstawienie z życzeniami, piosenkami i tańcem. Wszystkim rodzicom składamy najserdeczniejsze życzenia.

  2022-05-26, 20:44 Ilona Sawicka
 • Uroczystość Dnia Rodziny to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiechy, wzruszenie i duma z pociech. Dla dzieci w przedszkolu to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu uroczystości przedszkolnych, a w pracy nauczyciela przedszkola nie ma nic piękniejszego niż widzieć radość na twarzach dzieci i łzy szczęścia w oczach Rodziców.

  2022-05-26, 20:43 Iwona Wabik
 • Dzieci z grup 5-6 Latków wzięły udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym dla przedszkoli „Skąd się biorą produkty ekologiczne”. Celem programu jest zwiększanie świadomości i wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego oraz budowanie właściwych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat. Szczegółowe cele programu: • zrozumienie

  2022-05-26, 18:58 Dorota Kańkowska
 • Kochamy świat bo dał nam Was Kochamy Was bo dałyście nam siebie Z okazji Dnia Matki dużo zdrowia, wyrozumiałości i szczęścia życzą Krasnoludki, Jeżyki i Elfy :)

  2022-05-26, 14:49 Marzena Rejman
 • Z Okazji Dnia Matki grupa dzieci 4 letnich składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim Mamom: zdrowia, szczęścia i pogody ducha. Samych wspaniałych chwil!

  2022-05-26, 12:50 Edyta Wilgocka-Pawlak
 • Wiosenne przedstawienie pt. "Wiosenny koncert" , w wykonaniu grupy najmłodszej był śliczny. Podobał się bardzo nie tylko wszystkim paniom, ale i starszym kolegom i koleżankom.

  2022-05-26, 11:00 Aldona Kurkowska
 • 13.04 Pielęgnując tradycję wypiekania ciast wielkanocnych Smerfy wykonały własne babeczki, które mogły umieścić w swoich wielkanocnych koszyczkach.

  2022-05-26, 09:10 Renata Dubiel
 • W kwietniu na placu szkolnym odbył się wyjątkowy pokaz Straży Pożarnej. Grupa Zuchy miała to szczęście, że udało im się dołączyć do wydarzenia. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały opowiada Strażaków. Wielką radość przedszkolakom sprawiło obejrzenie z bliska wozu strażackiego oraz zapoznania się z jego wyposażeniem. Wszystkie dzieci mogły wypróbować

  2022-05-26, 09:07 Renata Dubiel
 • Tuż przed Świętami Wielkanocnymi Gminne Przedszkole w Szczańcu zorganizowało POWIATOWY KONKURS NA TRADYCYJNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. Został on objęty Honorowym Patronatem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka. Celem konkursu było min. popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą. Dzieci we

  2022-05-26, 09:02 Renata Dubiel
Wyświetl