3 Piknik Rodzinny undefined

3 Piknik Rodzinny

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14:00 przy słonecznej pogodzie na Orliku w Krzeczowie. Pierwszym punktem imprezy były zabawy z magikiem, który przy czarach zagrzewał do zabawy dzieci, a także ich rodziców.
Trzeba przyznać, że frekwencja rodziców dopisała - większość z nich znalazła czas, aby mimo takiej pory dnia wyrwać się i spędzić czas ze swoimi pociechami. Im także udzielił się wesoły klimat rodzinnego pikniku i chętnie włączyli się w zabawę.

Rodzinny piknik trwał kilka godzin. Gdy wszyscy już byli zmęczeni tańcami i głośnymi zabawami, mogli usiąść i skorzystać z poczęstunku, który przygotowali rodzice. Cala impreza zintegrowała zarówno dzieci, jak i rodziców i nikt nie wyszedł z niej niezadowolony.
22.06.2019
Izabela Legutek