Bądź bezpieczny- Wizyta Panów Policjantów Gr. Misie undefined

Bądź bezpieczny- Wizyta Panów Policjantów Gr. Misie

W dniu 22.09 w nasze przedszkolne progi zawitali wyczekiwani goście- Panowie Policjanci z Komendy Powiatowej w Bochni. Zaprezentowali przedszkolakom mundur, w którym pełnią służbę oraz opisali, z jakich elementów się on składa. Nie zabrakło również prezentacji atrybutów policjanta, które cieszyły się największym zainteresowaniem zgromadzonych. Podczas spotkania Pan Policjant przypomniał najmłodszym o numerach alarmowych, z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia. Wyjaśnił też przedszkolakom jak należy bezpiecznie poruszać się po ulicy oraz jak ważne są elementy odblaskowe dla pieszego. Na koniec spotkania Pan Policjant w ramach Projektu ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury" przeczytał dzieciom opowiadanie, którego wszyscy wysłuchaliśmy z zaciekawieniem. Bardzo dziękujemy za tak ciekawe i pouczające spotkanie.
Natalia Laskowska