BohaterON w Twojej Szkole 2021 | Sprawozdanie undefined

BohaterON w Twojej Szkole 2021 | Sprawozdanie

BohaterON – włączyliśmy się już po raz kolejny w ogólnopolską kampanię, której celem jest uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promowanie historii Polski XX wieku.

1. W grupach przedszkolnych przeprowadzono zajęcia pomagające zrozumieć dzieciom trudną historię Polski, a w szczególności wydarzeń dotyczących Powstania Warszawskiego. Przedszkolaki z grupy "0" i "3-4-5" latki rysowały godło Polski, zastanawiały się, kim jest bohater i jakie cechy powinien posiadać .

2. Dzieci własnoręcznie przygotowały kartki dla Powstańców, które zostały wysłane na adres fundacji, która przekaże je honorowym odbiorcom.
3. 10.11. 2021 braliśmy udział w akcji "Szkoła do hymnu"
4. 10.11.2021Odbyła się akademia z okazji uczczenia "Święta Niepodległości", dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki patriotyczne. Zatańczyły taniec z białymi i czerwonymi szarfami, oraz złożyliśmy wiązankę i zapaliliśmy znicz przy mogile

28.11.2021
Iwona Żukowska