Bożonarodzeniowe kartki i świąteczne życzenia dla mieszkańców DPS w Krakowie undefined
Boże Narodzenie

Bożonarodzeniowe kartki i świąteczne życzenia dla mieszkańców DPS w Krakowie

Nadszedł grudzień a wraz z nim przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Okres Bożego Narodzenia pełen jest miłości, wzruszeń, radości, a także życzeń i serdeczności. Dzieci z Przedszkola nr 11 w Krakowie dobrze wiedzą, że każdy człowiek raduje się możliwością obdarowywania w tym czasie innych.

Przedszkolaki z grup 1, 6, 12 i 8, przy wsparciu nauczycielek - Katarzyny Franiak, Anny Maczałaby, Katarzyny Wojdak i Izabeli Wójcik (w grupie 8), zorganizowały specjalną, świąteczną akcję. Dzieci własnoręcznie wykonały kartki bożonarodzeniowe dla mieszkańców Rodzinnego Domu Pomocy Caritas Archidiecezji Krakowskiej na ul. Źródlanej oraz Domu Pomocy Społecznej na ul. Łanowej w Krakowie.

Wycinane, wyklejane, malowane i rysowane kartki trafiły 15 grudnia do osób starszych i samotnych z nadzieją, że przyniosą radość i wywołają uśmiech na ich twarzach przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Izabela Wójcik
02.01.2022