"CZYTAJ RAZEM Z NAMI" - STARSZAKI W BIBLIOTECE -  28  września 2015 r. undefined

"CZYTAJ RAZEM Z NAMI" - STARSZAKI W BIBLIOTECE - 28 września 2015 r.

W poniedziałek, 28 września, Starszaki rozpoczęły cykl zajęć bibliotece w klubie ŚRUBKA mający na celu zachęcenie dzieci i rodziców do codziennego czytania. Pani Marysia –bibliotekarka, jak zwykle bardzo miło przyjęła dzieci, zapoznała ich z utworem "Zosia -Samosia", dzieci rozmawiały o tym, czy warto być zarozumiałym, rysowały obrazki promujące grzeczne zachowanie. Zachęcamy Rodziców do korzystania wspólnie z dziećmi z bogatego zbioru biblioteki w klubie ŚRUBKA- w maju rozstrzygnięty będzie konkurs na najlepszego Przedszkolnego Czytelnika. Warto wziąć w nim udział – na zwycięzcę czytelniczego konkursu czeka wspaniała nagroda!

Anna Słonka
02.10.2015