Dzień Bezpiecznego Internetu - grupa młodsza undefined

Dzień Bezpiecznego Internetu - grupa młodsza

W czwartek 5 marca dzieci z grupy młodszej uczestniczyły z zajęciach edukacyjnych Dzień Bezpiecznego Internetu. Nasze przedszkole po raz drugi zostało zgłoszone do ogólnopolskiej inicjatywy. Za przeprowadzone zajęcia otrzymaliśmy certyfikat dla nauczyciela i przedszkola.
Podczas zajęć dzieci zapoznały się z opowiadaniem dotyczącym zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Burza mózgów pozwoliła na ustalenie, w jakich okolicznościach dzieci mogą korzystać z telefonu, komputera i innych urządzeń multimedialnych. Ustalone zostały zasady korzystania z Internetu. Podczas zabaw dydaktycznych dzieci ustalały, do czym jest i do czego służy myszka, klawiatura, kabel usb, pamięć zewnętrzna i telefony. Podczas zabaw ruchowych dzieci bawiły się w sieć połączeń i roboty.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć umieszczoną na dysku.

Urszula Sawicka