Dzień Dentysty  undefined
Dzień Dentysty

Dzień Dentysty

5 marca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dentysty. Święto to w naszym przedszkolu obchodzone jest od wielu lat. Nasza ulubiona pani Dentystka – pani Bernadeta Kowalczyk- Król corocznie jest zapraszana ze swoją asystentką stomatologiczną Panią Małgosią do przedszkola. Co prawda nie zawsze udaje nam się zorganizować takie spotkania właśnie w Dzień Dentysty. W tym roku nasze spotkanie odbędzie się 20 marca. Jednak 5 nie zapomnieliśmy o świecie pań z gabinetu B- Dent. Już od rana dzieci przygotowywały laurki i rysunki, jako prezent, potem nasze panie opowiedziały nam o tym trudnym i potrzebnym zawodzie oraz o konieczności mycia ząbków. Po południu wybraliśmy się do gabinetu by złożyć życzenia. Już dziś czekamy z niecierpliwością na spotkanie z Paniami: Bernadetą i Małgosią.
Arleta Gorzelana