DZIEŃ DZIECKA 01.06.2021 #SPRINTEMDOMARATONU undefined

DZIEŃ DZIECKA 01.06.2021 #SPRINTEMDOMARATONU

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu zwykle przebiega bardzo aktywnie. Teraz też tak było. Przedszkolaki bardzo lubią rywalizacje sportowe. Połączyliśmy Dzień Dziecka z realizacją akcji czasopisma "Bliżej przedszkola" -"Sprintem do Maratonu". Dzieci otrzymały numerki i zaczęliśmy od rozgrzewki przy piosence "Sprintem do Maratonu". Rozgrzane ćwiczeniami przy muzyce przedszkolaki rozpoczęły udział w konkurencjach sportowych. Najpierw był sprint na dystansie 100 m., a potem inne konkurencje sportowe do pokonania metoda stacyjną. Po pokonaniu każdej konkurencji każde dziecko otrzymało pieczątkę. Kiedy już wszystkie pieczątki były na ręce, na szyję każdego przedszkolaka powędrował medal. Oprócz fajnej zabawy i medali każde dziecko wyszło z przedszkola z upominkiem i soczkiem. Był to bardzo radosny dzień.
05.06.2021
Teresa Skrzypek