Dzień Kobiet w "Leśnym Przedszkolu" undefined

Dzień Kobiet w "Leśnym Przedszkolu"

W dniu specjalnym dla wszystkich kobiet, czyli 8.03. o 10:00, dzieci z grupy "Biedronek" i "Wiewiórek" przygotowały dla Pań z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Brwinowie program artystyczny. Chłopcy (ale nie tylko!) z wielką odwagą i dumą prezentowali wiersze i piosenki - ale nie te dziecięce, lecz z "dorosłego" już repertuaru (m.in.,,Być kobietą, być kobietą...", "Już taki jestem zimny drań" czy "Baby, ach te baby").
Dzieci chętnie pokazały również, jak pięknie uczy ich tańczyć p.Jarek.

Paniom tak spodobał się występ i symboliczny prezent (kwiatek), że w podzięce (ku uciesze dzieci) podarowały im coś słodkiego :-)
Mali aktorzy zachęceni brawami i poczęstunkiem, wystąpili również dla zaproszonych na popołudnie mam, babć, cioć i innych kobiet z rodziny i nie tylko :-) Tu reakcja widzów była równie entuzjastyczna, jak rano :-)

Jednocześnie jeszcze raz chcieliśmy życzyć wszystkim Paniom w dniu ich święta, ale i na co dzień" wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, dużo szczęścia i uśmiechów oraz wiele radości życiowej!

(Galeria zostanie dodana za kilka dni)
11.03.2013
Monika Smułka