Dzień Kropki  undefined

Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony 15 września, ma na celu pobudzać kreatywność i pomysłowość dzieci oraz zachęcać je do tworzenia i wiary w swoje możliwości.
Krótka historia Vashti podkreśla również rolę, jaką nauczyciele odgrywają w życiu dzieci. To właśnie nauczyciele, tuż obok rodziców, dziadków i innych bliskich dzieciom osób, mają duży wpływ na dziecięcą przyszłość.
Z okazji Dnia Kropki w naszym Przedszkolu odbyły się bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, ale ponieważ wielu naszych Przedszkolaków przebywa obecnie w domu, z powodu choroby, dlatego pomyśleliśmy również o Was - Drogie Przedszkolaki- zachęcamy Was do wzięcia czynnego udziału w tym wyjątkowym dniu, którego motto mogłoby brzmieć - "Każdy ma w sobie talent!" Ciekawi jesteśmy, jakie kropki są wokół Was, czy wszystkie odnaleźliście, co potraficie "wyczarować" z namalowanej kropki, a przede wszystkim, jakie talenty skrywacie?

link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=rETI9cQxNgQ

Ewa Brzozowska