Dzień Mamy i Taty w "Niezapominajce" undefined
Dzień Pisarzy

Dzień Mamy i Taty w "Niezapominajce"

Z okazji Święta Rodziny w tym tygodniu zaprosiliśmy Rodziców do przedszkola. 17 maja swój program artystyczny zaprezentowały dzieci z grupy "Słoneczka", które śpiewały piosenki, tańczyły, grały na instrumentach, recytowały wiersze okolicznościowe. "Smoki" przedstawiły bajkę "Bal w pokoiku lal". Dnia 19 maja dla Rodziców występowały dzieci z grupy "Misie", "Zajączki" i "Skrzaty". Po występach dzieci zaprosiły Rodziców do wspólnych zabaw muzycznych. "Motylki" gościły swoich Rodziców 20 maja. Mamusie i Tatusiowie obejrzeli bajkę "Dwie Dorotki". Dzieci recytowały również wiersze i śpiewały piosenki o rodzinie. Na zakończenie spotkania dzieci odchodzące do szkoły pożegnały przedszkole. Przyszli uczniowie otrzymali na pamiątkę dyplomy i książki.
21.05.2016
Krystyna Starońska