Dzień Przedszkolaka undefined
Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania. Wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
W tym dniu dzieci z naszego przedszkola czekało wiele atrakcji i niespodzianek połączonych ze ślubowaniem przedszkolaków. Wszystkie grupy spotkały się w przedszkolnym ogrodzie, gdzie były przygotowane dla nich różne atrakcje. Wśród nich znalazły się między innymi niespodzianki, zagadki, gry i zabawy integracyjne.
Dzieci udowadniały, że są prawdziwymi przedszkolakami wykonując różne zadania, uczestnicząc w konkursie wiedzy o postaciach z bajek, sprawnościowym i plastycznym.
Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Za udział w zabawie otrzymały emblematy Misia Uszatka. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.
Lucyna Kopek