Dzień Przedszkolaka 2015 undefined

Dzień Przedszkolaka 2015

29 września na hali sportowej przy ZS w Ujeździe odbyły się uroczyste obchody Dnia Przedszkolaka, w których wzięły udział dzieci z przedszkola w Ujeździe i w Niewiadowie.
Imprezę rozkręcił magik, który wprowadził widzów w świat nieodgadnionej i zaskakującej magii oraz w świat rytmów powszechnie znanych, przy których wszyscy się rewelacyjnie bawili, tańcząc i śpiewając. Nie mogło obyć się bez wspólnie odśpiewanej piosenki "Dzień Przedszkolaka", którą zaintonowały dwie panie dyrektor - Emilia Małagowska i Anna Żak. Po poczęstunku odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. oraz prezentacja umiejętności psa policyjnego. Następnie przedszkolaki obejrzały teatrzyk WIDZIMISIE o olbrzymie, który jak zwykle oprócz dobrej zabawy dostarczył nauki o prawidłowym zachowaniu.
Dzieci bez względu na wiek były zachwycone. Każdy bez wyjątku całkiem zasłużenie otrzymał dyplom super przedszkolaka.
Dzięki takim dniom propagujemy nowoczesne wychowanie przedszkolne,dostarczamy dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem oraz integrujemy się z innym przedszkolem oraz z pobliską szkołą.
01.10.2015
Przedszkole w Ujeździe