DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2019 undefined

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2019

20 września, jak już co roku, odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji "Dnia Przedszkolaka". Spotkanie poprowadziła energiczna
i zawsze uśmiechnięta nauczycielka, Magdalena Galant. Wśród uczestników, jak i zaproszonych gości, nie zabrakło żadnej grupy wiekowej. Były dzieci trzyletnie, czteroletnie, pięcioletnie oraz zerówki
z pobliskich szkół podstawowych. Całość rozpoczęła Dyrektor – Pani Danuta Kaczmarek. Najmłodszych mieszkańców Drezdenka przywitała także Pani Burmistrz - Karolina Piotrowska. Uroczystość składała się z tańców, śpiewów, gimnastyki oraz zdrowego poczęstunku.
A głównym punktem programu było pasowanie na przedszkolaka nowo przyjętych dzieci. Nie zabrakło też niespodzianek dla najmłodszych. W tym roku były to: fotobudka i popcorn.
Agnieszka Mądrawska