DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE "PSZCZÓŁEK" undefined

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE "PSZCZÓŁEK"

20 września 2021 r., dzieci 5 i 6 -letnie z grupy "PSZCZÓŁEK" wzięły udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Świętowanie rozpoczęto od przedstawienia krótkiej historii powstania tego święta z podkreśleniem ważności edukacji przedszkolnej w życiu każdego przedszkolaka od "Maluszka" do "Starszaka". Następnie dzieci wzięły udział w różnych atrakcjach, specjalnie przygotowanych na tę okoliczność: zabawy muzyczno – taneczne, pląsy oraz konkursy i gry sprawnościowe z elementem współzawodnictwa. Na twarzach wszystkich uczestników widoczny był uśmiech i zadowolenie, co świadczyło o ogromnej radości dzieci z bycia przedszkolakiem i przynależności do "przedszkolnej rodziny". Na zakończenie, wszystkim uczestnikom wręczono Ordery przedszkolaka.
Małgorzata Wąs