Dzień Rodziny w grupie Motylków

Uroczystość Dnia Rodziny to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiechy, wzruszenie i duma z pociech. Dla dzieci w przedszkolu to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu uroczystości przedszkolnych, a w pracy nauczyciela przedszkola nie ma nic piękniejszego niż widzieć radość na twarzach dzieci i łzy szczęścia w oczach Rodziców. Motylki w Dniu Rodziny - 25 maja, swoim występem pokazały jak bardzo kochają swoich Rodziców. Były wiersze, piosenki, inscenizacje, a także wiele układów choreograficznych. Rodzice pękali z dumy widząc swoje pociechy podczas występu, a dzieci mogły poczuć się jak prawdziwe "gwiazdy" w blasku fleszy. Po występach dzieci wręczyły swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki wraz z życzeniami. Z pewnością te miłe wzruszające chwile na długo pozostaną w pamięci dzieci i ich Rodziców.
Iwona Wabik