Helpki - dobry duszek domu.  undefined
Nowy Rok

Helpki - dobry duszek domu.

Drodzy rodzice!!
Dziękujemy Wam za zaufanie, zaangażowanie oraz pomoc , którą razem obdarzyliśmy seniorów zakupując prezenty gwiazdkowe dla dzieci w postaci skrzatów Hepików- dobrych duszków domu.
Środki z kupna naszych skrzatów w całości przeznaczone zostały na doraźną pomoc Seniorom oraz budowę Domu Seniora, w którym zamieszkają osoby starsze by spędzać jesień swojego życia nie w samotności i zapomnieniu a we wspólnocie radosnych i szczęśliwych ludzi.

Podziękowanie dostaliśmy również od Pań- Aktywnych Seniorek, które dla Waszych dzieci uszyły taką dużą ilość Helpików - napisały one:

"Nie jesteśmy w stanie wyrazić tego co obecnie czujemy. Kiedyś ktoś powiedział "czyń dobro, a będzie ono oddane podwójnie" dlatego tym bardziej się cieszymy i przesyłamy garść uścisków i uśmiechów właśnie Wam. Dziękujemy za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni a moc uścisków i buziaków przesyłają Dla Was wszyscy nasi Seniorzy a w szczególności nasze Pani Janinka i Hania, które uszyły dla Waszych dzieci Helpiki".
Pozdrawiamy Zespół AS

Kiedy już Helpik trafi do Waszego domu wykonaj następujące rzeczy:
1.Rozpakuj przesyłkę i wyjmij skrzata.
2.Kiedy tylko go zobaczysz uśmiechnij się na jego widok.
3.Biorąc go do ręki pomyśl o tych, którzy wykonali go dla Ciebie.
4.Wymyśl jakieś miłe słowo na powitanie i wypowiedz je na głos lub w myśli.
5.Znajdź dla Helpika wygodne miejsce w swoim domu, takie by był dobrze widoczny dla wszystkich, których będziesz gościł i by on mógł widzieć możliwe całe Twoje mieszkanie lub dom.
6.Codzienne rano spójrz na niego z uśmiechem i radością.
7.Kiedy jest Ci źle, smutno i ciężko podjedź do niego weź go na ręce i mocno się do niego przytul – da Ci to ukojenie i pokój.

Serdecznie Państwa pozdrawiamy z nadzieją, że wasz nowy członek domu przyniesie Wam dużo radości i wspólnie spędzonych chwil.
Pani Agnieszka, Kasia i Jadzia

Pani Agnieszka