Jasełka w grupie 2 undefined
Boże Narodzenie

Jasełka w grupie 2

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych.

W tym roku dzieci z grupy 2 z Samorządowego Przedszkola nr 11 im. Misia Uszatka w Krakowie przygotowały, pod okiem swoich pań, Jasełka.
Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa, dekoracja sali - stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem, Pastuszkowie i Anioły. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom z grupy 2 należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, perfekcyjnie recytowane wierszyki, pięknie zaśpiewane kolędy i pastorałki, które stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę.
Przedszkolne jasełka wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój, o którym będą przypominały pamiątkowe zdjęcia.

Opracowała wychowawczyni grupy: mgr Mieczysława Lenda
Lucyna Kopek