Jesienne spotkanie z leśnymi zwierzakami undefined
Pierwszy Dzień Jesieni

Jesienne spotkanie z leśnymi zwierzakami

W te piękne jesienne dni do dzieci z grup "Krasnoludki", "Słoneczka" oraz "Stokrotki" we wtorek 16 października przywędrowały leśne zwierzaki. W ich role wcieliły się mamy dzieci "Krasnoludków". Goście zaprezentowali przedstawienie pacynkowe traktujące o przygotowaniach wiewiórki, krasnoludka i misia do nadchodzącej zimy. Ponadto występ rodziców poprzedziło wystąpienie dzieci z grupy "Krasnoludki", które zaprezentowały wiersz i piosenkę o tematyce jesiennej. Dzieci z uwagą oglądały przedstawienie oraz występy swoich kolegów i nagrodziły wszystkich gromkimi brawami. Na dzieci czekała także słodka niespodzianka, która dodatkowo umiliła wszystkim czas podczas spotkania.
Dziękujemy mamie Aleksandry, Dominika oraz Oliwiera za zaangażowanie się w organizację przedstawienia. :)
Halina Bławat