KONKURS LOGOPEDYCZNY undefined
Trzech Króli

KONKURS LOGOPEDYCZNY

W dniu 11 czerwca 2014r. w naszym Przedszkolu odbyła się już III Edycja konkursu logopedycznego "Wierszyki łamiące języki" -opowiadane i malowane. Konkurs skierowany był do dzieci z zaburzoną komunikacją językową, objętych terapią logopedyczną w roku szkolnym 2013/14. Prezentacja wierszy logopedycznych odbyła się po przywitaniu wszystkich uczestników, również ze Szkoły Podstawowej w Krościenku. Dzieci wykonały piękne i ciekawe prace plastyczne , które były doskonałą ilustracją przedstawianych w wierszach treści.
Starania uczestników zostały nagrodzone, nie tylko brawami, ale również dyplomami i nagrodami. Organizatorki konkursu dziękują wszystkim za pomoc w jego realizacji, a dzieciom dedykują słowa Karola Wojtyły: "Ja się w tych wierszach po prostu uczę mówić, zanim zacznę rozmawiać".
23.06.2014
Joanna Komorek