Konkurs na palmę wielkanocną- Słoneczka

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi Gminne Przedszkole w Szczańcu zorganizowało POWIATOWY KONKURS NA TRADYCYJNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. Został on objęty Honorowym Patronatem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka. Celem konkursu było min. popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą. Dzieci we współpracy z Rodzicami wykonały palmy, których zdjęcia zostały przesłane pocztą elektroniczną. Komisja w składzie: P. Sylwia de Roover - nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Smardzewie, P. Dominika Bilon - Bohdan - kierownik Centrum Kultury i Biblioteki w Szczańcu oraz P. Aleksandra Lisicka - plastyk i florystka, oceniła 32 prace.

Trzecie miejsce zdobyła nasza wychowanka- Ula Bacławska z grupy Słoneczka.

Gratulujemy i dziękujemy serdecznie za udział w konkursie. Wszystkie prace były niepowtarzalnie piękne.

Renata Dubiel