KONKURS RECYTATORSKI - relacja undefined

KONKURS RECYTATORSKI - relacja

Dnia 16 kwietnia w lusławickim przedszkolu odbył się konkurs recytatorski, którego organizatorami były nauczycielki: mgr Edyta Olszewska-Kwiek, mgr Agnieszka Biel, oraz mgr Krystyna Biel.
Głównym wymogiem konkursu był wybór wiersza z poezji: Ireny Suchorzewskiej, Ludwika Jerzego Kerna, lub Doroty Gellner.
W Jury konkursu zasiedli: mgr Lucyna Gondek – Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1, mgr Kazimierz Dudzik – Dyrektor Zakliczyńskiego Centrum Kultury, oraz mgr Sylwia Kotula – logopeda.
W konkursie brały udział dzieci z przedszkola w Zakliczynie, oraz z oddziału w Lusławicach, w składzie: Dawid Kusiak, Kamila Mielec, Michał Węglarczyk, Aneta Hadas (maluchy Zakliczyn), Wiktor Kornaś, Kamil Mróz, Natalia Jasnos, Gabriela Izworska, Emilia Zięcina, (maluchy Lusławice), Julia Wolak, Justyna Perkman, Szymon Kapułka, Sara Ruman, Dawid Malik (starszaki Zakliczyn), Karolina Sitarska, Kacper Kobylarczyk, Julia Rosiek, Katarzyna Zięcina, Emilia Kwiek, Julia Kubik, Dominika Sierakowska, Bartosz Majewski, Milena Kwiek (starszaki Lusławice).
W grupie maluchów pierwsze miejsca zdobyli:
I miejsce: KAMIL MRÓZ (LUSŁAWICE)
II miejsce: KAMILA MIELEC (ZAKLICZYN)
III miejsce: NATALIA JASNOS (LUSŁAWICE)
W grupie starszaków pierwsze miejsca zdobyli:
I miejsce: KATARZYNA ZIĘCINA (LUSŁAWICE)
II miejsce: DAWID MALIK (ZAKLICZYN)
III miejsce: JUSTYNA PERKMAN (ZAKLICZYN)

Wszystkie dzieci nagrodzone zostały dyplomami oraz słodkimi upominkami, natomiast zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali dodatkowo puzzle.
22.04.2012
EDYTA OLSZEWSKA-KWIEK