"Motyle" na pikniku integracyjnym undefined
Nowy Rok

"Motyle" na pikniku integracyjnym

Dnia 23 września odbyło się rodzinne spotkanie integracyjne na terenie Przedszkola nr 1 w Brusach, którego celem było nawiązanie bliższych i serdecznych kontaktów z rodzicami i kolegami. Tego dnia, już od rana w przedszkolu, dzieci z grupy "Motyle" były podekscytowane i nie mogły doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to wspólnie z rodzicami będą się bawiły. Przedszkolaki przywitały się ze swoimi gośćmi przy słowach rymowanki, zaśpiewały Rodzicom piosenkę, której w tym roku nauczyły się przedszkolu oraz zaprosiły dorosłych uczestników spotkania do zabawy tanecznej "Nie chcę cię znać" i "Taniec przyklejaniec", a wesoły "Wąż" zebrał wszystkich w długą kolejkę. Zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej dopełniły radości spotkania integracyjnego. Nie zabrakło również smacznych kiełbasek oraz słodkości przygotowanych przez Rodziców. Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszym milusińskim i ich bliskim. Serdecznie dziękuję Rodzicom Laury za zaangażowanie w przygotowanie pikniku.

Wiesława Gierszewska