Mrówki w Salonie Fryzjerskim undefined

Mrówki w Salonie Fryzjerskim

5.03.2013 grupa Mróweczki miała ogromna przyjemność przyjrzeć się z bliska (dosłownie) pracy fryzjera. W składzie 24 dzieci plus 2 panie, wybraliśmy się do Salonu Fryzjerskiego "ANNA", którego właścicielką jest Ania Szrama.

Dwie panie fryzjerki oprowadziły nas po salonie, pokazały nam swój zawód od strony praktycznej oraz szczegółowo wytłumaczyły co do czego służy i jak się nazywa. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się temu, co powstawało na głowach ich kolegów i koleżanek i nie mogły doczekać się swojej kolejki.

Dzięki tej wizycie wiemy już jak powstały loki na głowie Marysi i jak loki Lenki zamieniły się w proste włoski, widzieliśmy jak dzielnie chłopcy wytrzymywali profesjonalne obcinanie i modelowanie włosów i jak bez szemrania mali modele i modelki wykonywali wszelkie polecenia fryzjerek. Większość dziewczynek zdecydowała się na odrobinę brokatu (największym powodzeniem cieszył się kolor różowy i fioletowy), Ania pozwoliła sobie podciąć grzywkę, natomiast Zuzia Sz. z salonu wyszła w profesjonalnej fryzurce jak na BAL.

Wizyta zakończyła się wręczeniem kwiatków naszym kochanym Paniom Fryzjerkom oraz słodkim podarunkiem dla wszystkich odważnych przedszkolaków.

Bardzo dziękujemy i polecamy!
11.03.2013
Agnieszka Mądrawska