"O babci, krasnalu i kolorowych kulkach"

13 października nasze przedszkole odwiedził Teatr „SKRZAT” z Krakowa ze spektaklem pt.: „O babci, krasnalu i kolorowych kulkach".
Poznaliśmy w nim krasnala, który martwił się nadchodzącą jesienią, gdyż nie miał ciepłego ubranka. Na szczęście w bajce była babcia Danuta, która zrobiła mu sweterek na drutach. Bajka była zabawna i pełna humoru, a dobrą zabawę zapewniły m.in. wesołe postacie wspomnianej już babci Danuty i krasnala oraz kota psotnika, zajączka i myszki.
Dzieci aktywnie uczestniczyły w prezentowanej sztuce, żywo reagowały na pojawiających się nowych bohaterów. Podczas przedstawienia panowała atmosfera pełna radości, śmiechu oraz zabawy z aktorami. Nawet najmłodsze przedszkolaki nie przestraszyły się groźnego rozbójnika Madeja. Pełna humoru i zabawnych zdarzeń opowieść przeniosła dzieci w świat beztroskiej zabawy.
wpis edytowano 2021-10-13, 22:44