Ognisko undefined

Ognisko

Jak co roku Publiczne Przedszkole w Krzeczowie wraz z Radą Rodziców zorganizowało ognisko integracyjne. W dniu 06 października b.r.przedszkolaki wspólnie z rodzicami bawiły się przy ognisku które odbyło się w Leśniczówce "Darz Bór" w Brzesku.
Tego dnia, już od rana dzieci i ich rodzice byli podekscytowani i nie mogli doczekać się godzin, kiedy to wspólnie z rodzicami będą się bawiły.
Po przybyciu do leśniczówki wszyscy wzięli udział w grzybobraniu-rodzice mieli okazję do bliższego poznania się i wspólnego udziału w zabawach.
Oczywiście bardzo wyczekiwane było wspólne ognisko i pieczenie smacznych kiełbasek.Nie zabrakło również pysznego bigosu:)
Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać.
Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszym milusińskim i ich bliskim. A nam zostanie oglądanie pamiątkowych zdjęć.
Izabela Legutek