Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka! undefined

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!

Tak jak obiecywaliśmy, przedstawiamy fotorelacje z naszego dzisiejszego święta. Wczoraj każdy przedszkolak za pomocą nauczycielek mógł zapisać na kartce swoje marzenie. Następnie każde z marzeń trafiło do swojego balona wypełnionego helem oraz podpisanego imieniem dziecka. Dzisiaj na maluchy czekały już "gotowe" balony. Po kolorowej paradzie po szkole, podczas której dzieci odwiedziły Panią Dyrektor oraz starszych kolegów rozdając oprócz szerokich uśmiechów kolorowe lizaki, przedszkolaki wybrały się wraz z balonami na pole. Tam dzieci wypuściły swoje marzenia zamknięte w kolorowych balonach do nieba w nadziei, że wszystkie wkrótce zostaną spełnione.

Po powrocie do przedszkola na nasze przedszkolaki czekał mały słodki poczęstunek oraz wiele zabaw, tańców i śpiewów :)

więcej zdjęć na Facebooku!
Magdalena Pławecka