Pasowanie na przedszkolaka undefined

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 25 listopada 2020 r. był wyjątkowy. Finał przygotowań do "Pasowania na przedszkolaka" osiągnął punkt kulminacyjny. Wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Dekoracje, dyplomy, upominki, a przede wszystkim mali aktorzy, każdy czekał, kiedy rozpocznie się ta wielka i ważna dla każdego dziecka uroczystość.
Uroczystość rozpoczął występem dzieci z grup 2, 3 i 5. Po udowodnieniu wszystkim zebranym, że w przedszkolu można się świetnie bawić i dużo nauczyć, przyszła pora na pasowanie. Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków Samorządowego Przedszkola nr 11 w Krakowi w było dotknięcie ogromną kredką ramienia dziecka przez pacynkę Misia Uszatka i panią dyrektor mgr Małgorzatę Romanowską. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i upominek.
Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli.
Opracowała: Mieczysława Lenda
Lucyna Kopek