Piknik zdrowotny w "Korczaku" undefined

Piknik zdrowotny w "Korczaku"

W piątek 18 września 2015r., dzieci 5-letnie (grupy: "Pszczółki", "Słoneczka", "Żabki") z Publicznego Przedszkola Samorządowego nr 1 w Wieruszowie na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie, brały udział w pikniku zdrowotnym na terenie placówki, w ramach projektu: "Kompleksowy program zmniejszania zachorowalności na choroby związane ze stylem życia na obszarze powiatu wieruszowskiego". W czasie pobytu w "Korczaku" na przedszkolaków czekało wiele atrakcji, m. in.: zabawy na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach, stoiska ze zdrową żywnością, pokazy i występy przybyłych gości.
Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz dzieci pragną serdecznie podziękować Dyrekcji oraz personelowi szkoły podstawowej za zaproszenie i umożliwienie przedszkolakom korzystania z tak wielu atrakcji, dzięki którym nasi wychowankowie spędzili miło czas. Dziękujemy.
19.09.2015
Karolina Lemiesz