Pozanjemy zawody "Wizyta  krawcowej w przedszkolu" undefined

Pozanjemy zawody "Wizyta krawcowej w przedszkolu"

Każdy z nas korzysta z efektów pracy krawcowej lub krawca, nosząc na sobie ubrania, ale czy każdy zdaje sobie sprawę, ile wysiłku i energii muszą oni włożyć w uszycie ubrań, które potem wypełniają nasze szafy? Kontynuując tematykę poznawania zawodów, zaprosiłam do naszego przedszkola panią krawcową- mamę Matyldzi z grypy "Wesołych Nutek". Pani z wielką ochotą opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca, zaprezentowała przedszkolakom przybory krawieckie oraz zademonstrowała jak szyje się na maszynie.A także każde dziecko miało okazje poszyć na maszynie. Na koniec spotkania dzieciaki dostały prezent na pamiątkę- każdy dostał wyszyte swoje imię, a nawet prezent taki dostała Pani wychowawczyni:)

Serdecznie dziękujemy Pani za interesujące spotkanie!!!
Izabela Legutek