ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PRZEDSZKOLNEGO ,,COŚ Z NICZEGO'' undefined
Dzień Czekolady

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PRZEDSZKOLNEGO ,,COŚ Z NICZEGO''

23 lutego w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs pt. ,,Coś z niczego’’. Adresowany był on do dzieci i ich rodziców. Celem tego konkursu było szerzenie troski o środowisko naturalne wśród dzieci i ich rodziców oraz wykorzystanie łatwo dostępnych materiałów ekologicznych i surowców wtórnych do zbierania ciekawych zabawek.
Do konkursu zostało zgłoszonych 36 prac. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom za udział. Teraz nadszedł czas na drugi etap konkursu ,,GŁOSOWANIE''. W szatni przedszkolnej została zorganizowana wystawa prac konkursowych. Do dnia 25.03.2015r. trwa głosowanie na prace. Prosimy rodziców i znajomych o oddawanie głosów na trzy prace które wywarły u państwa największe wrażenie :)
Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w konkursie. Składamy gratulacje za pomysłowość i trud włożony w wykonanie prac. Konkurs nasz cieszył się dużym zainteresowaniem o czym świadczy ilość złożonych prac oraz zainteresowanie zorganizowaną wystawą.
20.03.2015
Magda Piechaczek