ŚWIĘTO CZEKOLADY U "KOTKÓW" undefined
Dzień Czekolady

ŚWIĘTO CZEKOLADY U "KOTKÓW"

12 kwietnia 2013 roku obchodziliśmy w naszej grupie ŚWIĘTO CZEKOLADY, które związane było z Światowym Dniem Czekolady. Ten dzień uwielbiają wszystkie dzieci - i nie tylko dzieci!Dlatego wszystkie panie i " Kotki" były ubrane w tym dniu w kolorze czekolady (a niektórzy w kolorze nadzienia).

Najpierw wyruszyliśmy na poszukiwanie czekolad, które ukryły się w naszej sali. Ileż było przy tym radości! Później omawialiśmy wygląd czekolad, ich rodzaje, wielkość. Liczyliśmy czekolady i tworzyliśmy zbiory równoliczne. Dzieci z przyjemnością dokonywały degustacji czekolad i określały ich smak.

Wszystkie "torciki" były piękne i dobre, bo dzieci zjadały je z wielką ochotą. A buzie i rączki naszych "Kotków" świadczyły o tym, iż był to udany dzień.Może trochę przedawkowaliśmy dzisiaj czekolady, ale w końcu to było jej święto. PYSZNE ŚWIĘTO!
14.04.2013
Beata Koj