TROPICIELE PRZYGÓD W POSZUKIWANIU  ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA undefined
Boże Narodzenie

TROPICIELE PRZYGÓD W POSZUKIWANIU ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Święta Bożego Narodzenia to okres wyjątkowy, niepowtarzalny, pełen wzruszeń. Czas wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i przez dorosłych. Magiczny to czas.
W tym czasie przystajemy przy Szopce, zwalniamy, by pobyć z Rodziną, by wspólnie świętować ten wyjątkowy czas.
My jako wspólnota przedszkolna kultywujemy czas przygotowań do Świat poprzez przygotowywanie przedstawienia świątecznego dla Rodziców oraz wspólnego uroczystego obiadu wigilijnego.
W tym roku wyjątkowym Rodzice nie mogli nas odwiedzić w przedszkolu, więc my jako grupa przygotowaliśmy im niespodziankę w postaci nagrania naszego przedstawienia. Wiemy, że wzruszeń przy odtwarzaniu filmu było co niemiara. Cieszymy się, że ta niespodzianka spodobała się Rodzicom.
A w trakcie wigilijnego spotkania przy stole składaliśmy sobie życzenia: byśmy byli dla siebie dobrzy i byli zdrowi.

Redakcja Agnieszka Psuj Zdjęcia: Monika Leks
Lucyna Kopek